Продукція > OMRON > G6D-1A-ASI DC21
G6D-1A-ASI DC21 Omron
en-g6d.pdf
Виробник: Omron
G6D-1A-ASI DC21
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 21V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 21VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 9.5 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 5 A, Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 2.1 VDC, Must Operate Voltage: 14.7 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Approval Agency: CSA, TUV, UR, Load - Max Switching: 1250VA, 150W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6D-1A-ASI DC21 G6D-1A-ASI DC21 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g6d.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 21V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 21VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 9.5 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 2.1 VDC
Must Operate Voltage: 14.7 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Load - Max Switching: 1250VA, 150W
товару немає в наявності
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 21VDC
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 9.5 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy
Contact Rating (Current): 5 A
Must Release Voltage: 2.1 VDC
Must Operate Voltage: 14.7 VDC
Approval Agency: CSA, TUV, UR