Продукція > OMRON > G6DN1A24DC
G6DN1A24DC
G6DN1A24DC Omron
en-g6dn.pdf
Виробник: Omron
Power Relay 24VDC 5A SPST-NO(20x5x12.5)mm THT
на замовлення 4695 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 93
Відгуки про товар
Написати відгук
RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6DN1A24DC G6DN1A24DC Виробник : Omron en-g6dn.pdf Power Relay 24VDC 5A SPST-NO(20x5x12.5)mm THT
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
G6DN-1A-24DC
Додати до обраних Обраний товар
Реле
товару немає в наявності
G6DN-1A-24DC Виробник : Omron RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт