G6DN-1A-CF DC4.5
G6DN-1A-CF DC4.5 Omron Electronics
Omron_01-30-2024_G6DN-CF Datasheet_EN.pdf
Виробник: Omron Electronics
General Purpose Relays SLIM PCB POWER RELAY
на замовлення 1965 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G6DN-1A-CF-DC4.5 - Leistungsrelais, SPST-NO, 4.5 VDC, 5 A, G6DN Series, Durchsteckmontage, Monostabil, tariffCode: 85364900, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: PC-Pin, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silberlegierung, Kontaktstrom: 5A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 184ohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30V, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: G6DN Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 4.5VDC, Kontaktkonfiguration: SPST-NO, Kontaktspannung V AC: 250V, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6DN-1A-CF-DC4.5 G6DN-1A-CF-DC4.5 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G6DN-1A-CF-DC4.5 - Leistungsrelais, SPST-NO, 4.5 VDC, 5 A, G6DN Series, Durchsteckmontage, Monostabil
Kontaktmaterial: Silberlegierung
Kontaktstrom: 5A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 184ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
productTraceability: No
Spulenspannung: 4.5VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 250V
SVHC: To Be Advised
на замовлення 31 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
G6DN-1A-CF DC4.5 G6DN-1A-CF DC4.5 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div G6DN-CF%20Datasheet_EN.pdf Description: HIGH 105C TEMP, 5A 1FORMA RELAY
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 4.5VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 24.4 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 277VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 0.225 VDC
Must Operate Voltage: 3.15 VDC