G6DN-1A  DC24
G6DN-1A DC24 OMRON ELECTRONIC COMPONENTS
2569674.pdf
Виробник: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G6DN-1A DC24 - Leistungsrelais, SPST-NO, 24 VDC, 5 A, G6DN Series, Durchsteckmontage
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Zulassungen & Normen: UL, VDE
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: -
Kontaktmaterial: Silberlegierung
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 5A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 5.236kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 250V
SVHC: To Be Advised
на замовлення 1676 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G6DN-1A DC24 - Leistungsrelais, SPST-NO, 24 VDC, 5 A, G6DN Series, Durchsteckmontage, tariffCode: 85364190, rohsCompliant: YES, Zulassungen & Normen: UL, VDE, Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: -, Kontaktmaterial: Silberlegierung, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 5A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 5.236kohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30V, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: G6DN Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 24VDC, Kontaktkonfiguration: SPST-NO, Kontaktspannung V AC: 250V, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6DN-1A DC24 G6DN-1A DC24 Виробник : Omron Electronics G6DN-CF%20Datasheet_EN.pdf General Purpose Relays 1 Form A w/ 24VDC 5A, EN61010-2-201
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
G6DN-1A DC24 G6DN-1A DC24 Виробник : Omron en-g6dn.pdf Power Relay 24VDC 5A SPST-NO(20mm 5.08mm 12.5mm) THT
Мінімальне замовлення: 72
G6DN-1A DC24 G6DN-1A DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div G6DN-CF%20Datasheet_EN.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 4.6 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 277VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Coil Insulation: Class B
Approval Agency: cURus, TUV, VDE
Load - Max Switching: 1385VA, 625W
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 280 шт:
Мінімальне замовлення: 68
Мінімальне замовлення: 4
на замовлення 133 шт:
Мінімальне замовлення: 60
Мінімальне замовлення: 57
на замовлення 123 шт:
Мінімальне замовлення: 35
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 4.6 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Rating (Current): 5 A
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Coil Insulation: Class B
на замовлення 161 шт:
Мінімальне замовлення: 70
G6DN-1A-DC24 Виробник : OMRON / PARTNER STOCK OMRN-S-A0002891924-1.pdf?hkey=82A29B72BDB3BD67C626B77C2F032848 Description: OMRON / PARTNER STOCK - G6DN-1A-DC24 - Leistungsrelais, SPST-NO, 24 VDC, 5 A, G6DN Series, Durchsteckmontage, Monostabil
Kontaktstrom: 5A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 5.236kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 250V
SVHC: To Be Advised
на замовлення 107 шт:
Мінімальне замовлення: 30
товару немає в наявності
G6DN1ADC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div eng6dn.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
Packaging: Box
Coil Voltage: 24VDC
Coil Current: 4.6 mA
Contact Rating (Current): 5 A
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC