Продукція > OMRON > G6DN-1A DC4.5
G6DN-1A DC4.5
G6DN-1A DC4.5 OMRON
3782715.pdf
Виробник: OMRON
Description: OMRON - G6DN-1A DC4.5 - Leistungsrelais, SPST-NO, 4.5 VDC, 5 A, G6DN Series, Durchsteckmontage
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Zulassungen & Normen: UL, VDE
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: -
Kontaktmaterial: Silberlegierung
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 5A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 184ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: G6DN Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 4.5VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 250V
SVHC: To Be Advised
на замовлення 501 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 4.5V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 4.5VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: cURus, TUV, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 24.4 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 5 A, Switching Voltage: 277VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 0.225 VDC, Must Operate Voltage: 3.15 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Coil Insulation: Class B, Load - Max Switching: 1385VA, 625W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6DN-1A DC4.5 G6DN-1A DC4.5 Виробник : Omron Electronics G6DN-CF%20Datasheet_EN.pdf General Purpose Relays 1 Form A w/ 4.5VDC 5A, EN61010-2-201
на замовлення 808 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
G6DN-1A DC4.5 G6DN-1A DC4.5 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div G6DN-CF%20Datasheet_EN.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 4.5V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 4.5VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: cURus, TUV, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 24.4 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 277VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 0.225 VDC
Must Operate Voltage: 3.15 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Coil Insulation: Class B
Load - Max Switching: 1385VA, 625W
Мінімальне замовлення: 3
G6DN-1A-DC4.5 G6DN-1A-DC4.5 Виробник : Omron en-g6dn.pdf Power Relay 4.5VDC 5A SPST-NO(19.97mm 5.05mm 12.45mm) THT
на замовлення 20 шт:
на замовлення 50 шт: