Продукція > OMRON > G6E-134P-ST-US-DC12
G6E-134P-ST-US-DC12
G6E-134P-ST-US-DC12 Omron
g6e_0609.pdf
Виробник: Omron
Signal Relay 12VDC 3A SPDT( (16mm 10mm 8mm)) THT
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 12V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 16.7 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 8.4 VDC, Operate Time: 5 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 500VA, 440W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6E-134P-ST-US-DC12 G6E-134P-ST-US-DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g6e.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CSA, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 5 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
Load - Max Switching: 500VA, 440W
на замовлення 12998 шт:
Кількість Ціна
G6E-134P-ST-US-DC12 G6E-134P-ST-US-DC12 Виробник : Omron Electronics K024-E1.pdf Low Signal Relays - PCB NL 200mW SPDT 12VDC
G6E-134P-ST-US-DC12 G6E-134P-ST-US-DC12 Виробник : Omron g6e_0609.pdf Signal Relay 12VDC 3A SPDT( (16mm 10mm 8mm)) THT
Мінімальне замовлення: 33
Мінімальне замовлення: 2
G6E-134P-ST-US  DC12 G6E-134P-ST-US DC12 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G6E-134P-ST-US DC12 - Signalrelais, 12 VDC, SPDT, 2 A, G6E Series, Durchsteckmontage, Monostabil
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silber
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 2A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 720ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: G6E Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: SPDT
Kontaktspannung V AC: -
на замовлення 231 шт:
Мінімальне замовлення: 2
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CSA, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 5 ms
Release Time: 5 ms
на замовлення 136 шт:
Мінімальне замовлення: 40
G6E-134P-ST-US-DC12 G6E-134P-ST-US-DC12 Виробник : OMRON / PARTNER STOCK OMRNS02627-1.pdf?hkey=82A29B72BDB3BD67C626B77C2F032848 Description: OMRON / PARTNER STOCK - G6E-134P-ST-US-DC12 - Signalrelais, 12 VDC, SPDT, 2 A, G6E Series, Durchsteckmontage, Monostabil
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silber
Kontaktstrom: 2A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 720ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Produktpalette: G6E Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: SPDT
Kontaktspannung V AC: -
SVHC: To Be Advised
на замовлення 109 шт:
Мінімальне замовлення: 20
Мінімальне замовлення: 28