Продукція > OMRON ELECTRONICS > G6E-134P-ST-US-DC24
G6E-134P-ST-US-DC24
G6E-134P-ST-US-DC24 Omron Electronics
K024_E1-3476493.pdf
Виробник: Omron Electronics
Low Signal Relays - PCB NL 200mW SPDT 24VDC
на замовлення 2274 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 24V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 8.3 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 16.8 VDC, Operate Time: 5 ms, Release Time: 5 ms, Load - Max Switching: 500VA, 440W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6E-134P-ST-US-DC24 G6E-134P-ST-US-DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g6e.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.3 mA
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 5 ms
Release Time: 5 ms
Load - Max Switching: 500VA, 440W
Кількість Ціна
G6E-134P-ST-US  DC24 G6E-134P-ST-US DC24 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS 2182431.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G6E-134P-ST-US DC24 - Signalrelais, 24 VDC, SPDT, 2 A, G6E, Durchsteckmontage, Monostabil
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silber
Kontaktstrom: 2A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 2.88kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: G6E
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: SPDT
Kontaktspannung V AC: -
на замовлення 63 шт:
Мінімальне замовлення: 3
G6E-134P-ST-US-DC24 G6E-134P-ST-US-DC24 Виробник : Omron g6e_0609.pdf Signal Relay 24VDC 3A SPDT(16x10x8)mm THT
Мінімальне замовлення: 40
Мінімальне замовлення: 28
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.3 mA
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 5 ms
Release Time: 5 ms
G6E-134P-ST-US-DC24 G6E-134P-ST-US-DC24 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS 2182431.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G6E-134P-ST-US-DC24 - RELAY, SIGNAL, SPDT, 30VDC, 2A
tariffCode: 85364110
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
на замовлення 209 шт:
Мінімальне замовлення: 2