Продукція > OMRON ELECTRONICS > G6E-134P-ST-US-DC48
G6E-134P-ST-US-DC48
G6E-134P-ST-US-DC48 Omron Electronics
en_g6e.pdf
Виробник: Omron Electronics
Low Signal Relays - PCB LOW SIGNAL RELAY
на замовлення 226 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 48V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 48VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 8.3 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max, Must Release Voltage: 4.8 VDC, Must Operate Voltage: 33.6 VDC, Operate Time: 5 ms, Release Time: 5 ms, Load - Max Switching: 500VA, 440W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6E-134P-ST-US DC48 G6E-134P-ST-US DC48 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g6e.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 48V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 48VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.3 mA
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max
Must Release Voltage: 4.8 VDC
Must Operate Voltage: 33.6 VDC
Operate Time: 5 ms
Release Time: 5 ms
Load - Max Switching: 500VA, 440W
на замовлення 155 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 48VDC
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.3 mA
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Must Release Voltage: 4.8 VDC
Must Operate Voltage: 33.6 VDC
Approval Agency: CSA, UR
G6E-134P-ST-US-DC48 G6E-134P-ST-US-DC48 Виробник : Omron g6e_0609.pdf Signal Relay 48VDC 3A SPDT(16x10x8)mm THT
на замовлення 485 шт:
Мінімальне замовлення: 18