G6E-134P-US DC24
G6E-134P-US DC24
en-g6e.pdf
Код товару: 68682
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 3
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6E-134P-US-DC24 G6E-134P-US-DC24 Виробник : OMRON / PARTNER STOCK OMRN-S-A0003294972-1.pdf?hkey=82A29B72BDB3BD67C626B77C2F032848 Description: OMRON / PARTNER STOCK - G6E-134P-US-DC24 - Signalrelais, 24 VDC, SPDT, 2 A, G6E Series, Durchsteckmontage, Monostabil
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: PC-Pin
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silber-Gold-Legierung
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 2A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 2.88kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: G6E Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: SPDT
Kontaktspannung V AC: -
SVHC: To Be Advised
на замовлення 492 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
на замовлення 630 шт:
Кількість Ціна
G6E-134P-US DC24 G6E-134P-US DC24 Виробник : Omron k024-e1.pdf Signal Relay 24VDC 3A SPDT(16x10x8)mm THT
Мінімальне замовлення: 55
на замовлення 239 шт:
Мінімальне замовлення: 32
G6E-134P-US DC24 G6E-134P-US DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g6e.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.3 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 5 ms
Release Time: 5 ms
Approval Agency: CSA, UR
Load - Max Switching: 500VA, 440W
на замовлення 405 шт:
G6E-134P-US  DC24 G6E-134P-US DC24 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G6E-134P-US DC24 - Signalrelais, 24 VDC, SPDT, 2 A, G6E Series, Durchsteckmontage, Monostabil
tariffCode: 85364110
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silber
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 2A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 2.88kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Produktpalette: G6E Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: SPDT
Kontaktspannung V AC: -
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
на замовлення 976 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 550 шт:
Мінімальне замовлення: 25
товару немає в наявності