G6E-134PL-ST-US-DC24 Omron Electronics
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 24V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 16.7 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 16.8 VDC, Operate Time: 5 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Approval Agency: CSA, UR, Load - Max Switching: 500VA, 440W.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G6E-134PL-ST-US DC24 | Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div |
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 24VPackaging: Tube Mounting Type: Through Hole Coil Voltage: 24VDC Operating Temperature: -40°C ~ 70°C Termination Style: PC Pin Approval Agency: CSA, UR Relay Type: General Purpose Coil Current: 16.7 mA Coil Type: Non Latching Seal Rating: Sealed - Fully Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au) Contact Form: SPDT (1 Form C) Contact Rating (Current): 2 A Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max Must Release Voltage: 2.4 VDC Must Operate Voltage: 16.8 VDC Operate Time: 5 ms Release Time: 5 ms Load - Max Switching: 500VA, 440W |
на замовлення 116 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
на замовлення 469 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
G6E-134PL-ST-US-DC24 | Виробник : Omron |
Signal Relay 24VDC 3A SPDT(16x10x8)mm THT |