Продукція > OMRON > G6H-2-DC12
G6H-2-DC12 Omron
G6H_Rev8_4_2010_ds.pdf
Виробник: Omron
RELAY MINI PC MNT DPDT 1A 12VDC Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
Написати відгук
Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 12V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: Telecom, Coil Current: 11.7 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 125VAC, 110VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 3 ms, Release Time: 2 ms, Part Status: Obsolete, Approval Agency: CSA, UR, Load - Max Switching: 125VA, 110W.
Інші пропозиції G6H-2-DC12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6H-2-DC12 G6H-2-DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div G6H_Rev8_4_2010_ds.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: Telecom
Coil Current: 11.7 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 125VAC, 110VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Approval Agency: CSA, UR
Load - Max Switching: 125VA, 110W
товару немає в наявності
G6H-2-DC12 G6H-2-DC12 Виробник : Omron Electronics g6h_0609-1189828.pdf Low Signal Relays - PCB LoSignal Relay 12VDC NoLatch LoProfile