G6H-2F DC48 Omron Electronics Inc-EMC Div
G6H_Rev8_4_2010_ds.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 48V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 48VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: Telecom
Coil Current: 5.8 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 125VAC, 110VDC - Max
Must Release Voltage: 4.8 VDC
Must Operate Voltage: 36 VDC
Approval Agency: CSA, UR
Load - Max Switching: 125VA, 110W
Написати відгук
Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 48V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 48VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Gull Wing, Relay Type: Telecom, Coil Current: 5.8 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 125VAC, 110VDC - Max, Must Release Voltage: 4.8 VDC, Must Operate Voltage: 36 VDC, Operate Time: 3 ms, Release Time: 2 ms, Part Status: Obsolete, Approval Agency: CSA, UR, Load - Max Switching: 125VA, 110W.
Інші пропозиції G6H-2F DC48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6H-2F-DC48 G6H-2F-DC48 Виробник : Omron Electronics g6h_0609-1189828.pdf Low Signal Relays - PCB 1 AMP 48VDC DPDT SEALED