G6J-2FL-Y  DC12
G6J-2FL-Y DC12 OMRON ELECTRONIC COMPONENTS
Виробник: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G6J-2FL-Y DC12 - Signalrelais, 12 VDC, DPDT, 1 A, G6J-Y Series, Oberflächenmontage, Monostabil
tariffCode: 85364110
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silber-Gold
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 1A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 976.8ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Oberflächenmontage
Produktpalette: G6J-Y Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: DPDT
Kontaktspannung V AC: -
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
на замовлення 835 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G6J-2FL-Y DC12 - Signalrelais, 12 VDC, DPDT, 1 A, G6J-Y Series, Oberflächenmontage, Monostabil, tariffCode: 85364110, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silber-Gold, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 1A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 976.8ohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30V, Relaismontage: Oberflächenmontage, Produktpalette: G6J-Y Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 12VDC, Kontaktkonfiguration: DPDT, Kontaktspannung V AC: -, SVHC: No SVHC (17-Dec-2014).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6J-2FL-Y-DC12 G6J-2FL-Y-DC12 Виробник : Omron Electronics en_g6j_y.pdf Low Signal Relays - PCB Gullwing NonLatching DPDT 12DC 140mW
на замовлення 1163 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
G6J-2FL-Y DC12 G6J-2FL-Y DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g6j.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: Telecom
Coil Current: 12.3 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 125VAC, 110VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 3 ms
Release Time: 3 ms
Part Status: Active
Approval Agency: cURus
Load - Max Switching: 125VA, 110W
G6J-2FL-Y-DC12 G6J-2FL-Y-DC12 Виробник : OMRON / PARTNER STOCK 2871783.pdf Description: OMRON / PARTNER STOCK - G6J-2FL-Y-DC12 - Signalrelais, 12 VDC, DPDT, 1 A, G6J-Y Series, Oberflächenmontage, Monostabil
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silber-Gold-Legierung
Kontaktstrom: 1A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 976.8ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Produktpalette: G6J-Y Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC