G6J-2FL-Y-DC4.5 Omron Electronics Inc-EMC Div
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: SIGNAL RELAYS - LOW SIGNAL SMT R
Packaging: Box
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 4.5VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: Telecom
Coil Current: 32.6 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 125VAC, 110VDC - Max
Must Release Voltage: 0.45 VDC
Must Operate Voltage: 3.38 VDC
Operate Time: 3 ms
Release Time: 3 ms
Part Status: Active
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G6J-2FL-Y-DC4.5 - Signalrelais, 4.5 VDC, DPDT, 1 A, G6J-Y Series, Oberflächenmontage, Monostabil, tariffCode: 85364900, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silber-Gold-Legierung, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 1A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 137.9ohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30V, Relaismontage: Oberflächenmontage, Produktpalette: G6J-Y Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 4.5VDC, Kontaktkonfiguration: DPDT, Kontaktspannung V AC: -, SVHC: To Be Advised.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G6J-2FL-Y DC4.5 | Виробник : Omron |
Signal Relay 4.5VDC 1A DPDT(10.6x7.4x10)mm SMD |
на замовлення 100 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
| G6J-2FL-Y-DC4.5 | Виробник : OMRON / PARTNER STOCK |
на замовлення 42 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
08+ SMD |
товару немає в наявності |
RELAY TELECOM DPDT 1A 4.5V Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт |
товару немає в наявності |
Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 4.5VPackaging: Tube Mounting Type: Surface Mount Coil Voltage: 4.5VDC Operating Temperature: -40°C ~ 85°C Termination Style: Gull Wing Approval Agency: cURus Relay Type: Telecom Coil Current: 32.6 mA Coil Type: Non Latching Seal Rating: Sealed - Fully Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au) Contact Form: DPDT (2 Form C) Contact Rating (Current): 1 A Switching Voltage: 125VAC, 110VDC - Max Must Release Voltage: 0.45 VDC Must Operate Voltage: 3.38 VDC Operate Time: 3 ms Release Time: 3 ms Load - Max Switching: 125VA, 110W |
G6J-2FL-Y-DC4.5 | Виробник : Omron Electronics |
Low Signal Relays - PCB Gullwing NonLatching DPDT 4.5DC 140mW |