G6J-2FS-Y-DC12
G6J-2FS-Y-DC12 Omron Electronics
en_g6j_y.pdf
Виробник: Omron Electronics
Low Signal Relays - PCB SMT Short Ld NoLatch DPDT 12DC 140mW
на замовлення 199 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 12V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Relay Type: Telecom, Coil Current: 12.3 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 125VAC, 110VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 3 ms, Release Time: 3 ms, Approval Agency: cURus, Load - Max Switching: 125VA, 110W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6J-2FS-Y DC12 G6J-2FS-Y DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g6j.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: Telecom
Coil Current: 12.3 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 125VAC, 110VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Approval Agency: cURus
Load - Max Switching: 125VA, 110W