G6J-2FS-Y DC24
G6J-2FS-Y DC24 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g6j.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Relay Type: Telecom
Coil Current: 9.2 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 125VAC, 110VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 3 ms
Release Time: 3 ms
Load - Max Switching: 125VA, 110W
на замовлення 1278 шт:
Написати відгук
Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 24V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Approval Agency: cURus, Relay Type: Telecom, Coil Current: 9.2 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 125VAC, 110VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 3 ms, Release Time: 3 ms, Load - Max Switching: 125VA, 110W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6J-2FS-Y-DC24 G6J-2FS-Y-DC24 Виробник : Omron Electronics en_g6j_y.pdf Low Signal Relays - PCB SMT Short Ld NoLatch DPDT 24DC 230mW