G6J-2FS-Y-TR-DC24
G6J-2FS-Y-TR-DC24 OMRON / PARTNER STOCK
Виробник: OMRON / PARTNER STOCK
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G6J-2FS-Y-TR-DC24 - Signalrelais, 24 VDC, DPDT, 1 A, G6J-Y Series, Oberflächenmontage, Monostabil
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silber-Gold-Legierung
isCanonical: N
Kontaktstrom: 1A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 2.6kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Oberflächenmontage
Produktpalette: G6J-Y Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: DPDT
Kontaktspannung V AC: -
SVHC: To Be Advised
на замовлення 1600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 800
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G6J-2FS-Y-TR-DC24 - Signalrelais, 24 VDC, DPDT, 1 A, G6J-Y Series, Oberflächenmontage, Monostabil, tariffCode: 85364900, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silber-Gold-Legierung, isCanonical: N, Kontaktstrom: 1A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 2.6kohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30V, Relaismontage: Oberflächenmontage, Produktpalette: G6J-Y Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 24VDC, Kontaktkonfiguration: DPDT, Kontaktspannung V AC: -, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6J-2FS-Y-TR-DC24 G6J-2FS-Y-TR-DC24 Виробник : OMRON / PARTNER STOCK Description: OMRON / PARTNER STOCK - G6J-2FS-Y-TR-DC24 - Signalrelais, 24 VDC, DPDT, 1 A, G6J-Y Series, Oberflächenmontage, Monostabil
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 1A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 2.6kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Produktpalette: G6J-Y Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: DPDT
Kontaktspannung V AC: -
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 800
G6J-2FS-Y-TR DC24 G6J-2FS-Y-TR DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g6j.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 24V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Relay Type: Telecom
Coil Current: 9.2 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 125VAC, 110VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 3 ms
Release Time: 3 ms
Part Status: Active
Load - Max Switching: 125VA, 110W
Мінімальне замовлення: 400
G6J-2FS-Y-TR DC24 G6J-2FS-Y-TR DC24 Виробник : Omron Electronics en_g6j_y.pdf Low Signal Relays - PCB SMT Short Ld NoLatch DPDT 24DC 230mW T/R
на замовлення 414 шт:
Мінімальне замовлення: 2
G6J-2FS-Y-TR   DC24 G6J-2FS-Y-TR DC24 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS 783116.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G6J-2FS-Y-TR DC24 - Signalrelais, 24 VDC, DPDT, 1 A, G6J-Y, Oberflächenmontage, Monostabil
Relaisanschlüsse: Gull-Wing
Kontaktmaterial: -
Kontaktstrom: 1A
Spulenwiderstand: 2.6005kohm
Kontaktspannung V DC: 30V
Produktpalette: G6J-Y
Spulenspannung: 24VDC
SVHC: No SVHC (16-Jan-2020)
на замовлення 258 шт:
Мінімальне замовлення: 3
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 24VDC
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: Telecom
Coil Current: 9.2 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 3 ms
Release Time: 3 ms
Part Status: Active
Approval Agency: cURus