G6JU-2FL-Y-DC12
G6JU-2FL-Y-DC12 Omron Electronics
en_g6j_y-1670373.pdf
Виробник: Omron Electronics
Low Signal Relays - PCB Gullwing 1Coil Latch DPDT 12VDC 140mW
на замовлення 295 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 12V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Relay Type: Telecom, Coil Current: 9 mA, Coil Type: Latching, Single Coil, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 125VAC, 110VDC - Max, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 3 ms, Release Time: 3 ms, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6JU-2FL-Y DC12 G6JU-2FL-Y DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g6j.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: Telecom
Coil Current: 9 mA
Coil Type: Latching, Single Coil
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 125VAC, 110VDC - Max
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 3 ms
Release Time: 3 ms
Part Status: Active
на замовлення 398 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
G6JU2FLYDC12 G6JU2FLYDC12 Виробник : Omron access_brochure.aspfrompdf_g6j-y_3rdlvlproduct_modelg6j-ytok125open0.pdf Signal Relay 12VDC 1A DPDT(10.6x7.4x10)mm SMD