G6JU-2FL-Y DC4.5
G6JU-2FL-Y DC4.5 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g6j.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 4.5V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 4.5VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: Telecom
Coil Current: 22 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 125VAC, 110VDC - Max
Must Operate Voltage: 3.38 VDC
Operate Time: 3 ms
Release Time: 3 ms
Part Status: Active
Approval Agency: cURus
Load - Max Switching: 125VA, 110W
на замовлення 919 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 4.5V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 4.5VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Relay Type: Telecom, Coil Current: 22 mA, Coil Type: Latching, Single Coil, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 125VAC, 110VDC - Max, Must Operate Voltage: 3.38 VDC, Operate Time: 3 ms, Release Time: 3 ms, Part Status: Active, Approval Agency: cURus, Load - Max Switching: 125VA, 110W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6JU-2FL-Y-DC4.5 G6JU-2FL-Y-DC4.5 Виробник : Omron Electronics en_g6j_y-1670373.pdf Low Signal Relays - PCB Gullwing 1Coil Latch DPDT 4.5DC 140mW
на замовлення 1000 шт:
Кількість Ціна
G6JU-2FL-Y DC4.5 G6JU-2FL-Y DC4.5 Виробник : Omron access_brochure.aspfrompdf_g6j-y_3rdlvlproduct_modelg6j-ytok125open0.pdf Signal Relay 4.5VDC 1A DPDT(10.6x7.4x10)mm SMD
Мінімальне замовлення: 31
Мінімальне замовлення: 2