G6JU-2FS-Y-DC12
G6JU-2FS-Y-DC12 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g6j.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: SIGNAL RELAYS - LOW SIGNAL SMT L
Packaging: Box
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: Telecom
Coil Current: 9 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 125VAC, 110VDC - Max
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 3 ms
Release Time: 3 ms
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 12V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Relay Type: Telecom, Coil Current: 9 mA, Coil Type: Latching, Single Coil, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 125VAC, 110VDC - Max, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 3 ms, Release Time: 3 ms, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6JU-2FS-Y DC12 G6JU-2FS-Y DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g6j.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 12VDC
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: Telecom
Coil Current: 9 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 3 ms
Release Time: 3 ms
Part Status: Active
товару немає в наявності
Packaging: Box
Coil Voltage: 12VDC
Coil Current: 9 mA
Contact Rating (Current): 1 A
Must Operate Voltage: 9 VDC
G6JU-2FS-Y-DC12 G6JU-2FS-Y-DC12 Виробник : Omron Electronics en-g6j_y.pdf Low Signal Relays - PCB SMT Short Ld 1Coil DPDT 12VDC 140mW