G6K2FDC24
G6K2FDC24 Omron
k106-e1.pdf
Виробник: Omron
Signal Relay 24VDC 1A DPDT(10x7.8x5.2)mm SMD
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис G6K2FDC24 Omron
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G6K-2F DC24 - Signalrelais, 24 VDC, DPDT, 1 A, G6K Series, Oberflächenmontage, Monostabil, tariffCode: 85364110, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silber-Gold, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 1A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 5.22kohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30V, Relaismontage: Oberflächenmontage, Produktpalette: G6K Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 24VDC, Kontaktkonfiguration: DPDT, Kontaktspannung V AC: -, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6K2FDC24 G6K2FDC24 Виробник : Omron k106-e1.pdf Signal Relay 24VDC 1A DPDT(10x7.8x5.2)mm SMD
на замовлення 364 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 42
Мінімальне замовлення: 42
G6K-2F DC24 G6K-2F DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div K106-E1.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: Telecom
Coil Current: 4.6 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 125VAC, 60VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 19.2 VDC
Part Status: Active
Load - Max Switching: 125VA, 60W
G6K-2F  DC24 G6K-2F DC24 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G6K-2F DC24 - Signalrelais, 24 VDC, DPDT, 1 A, G6K Series, Oberflächenmontage, Monostabil
tariffCode: 85364110
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silber-Gold
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 1A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 5.22kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Oberflächenmontage
Produktpalette: G6K Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: DPDT
Kontaktspannung V AC: -
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
Мінімальне замовлення: 3
G6K-2F-DC24 G6K-2F-DC24 Виробник : Omron Electronics K106-E1.pdf Low Signal Relays - PCB Gullwing NoLtch 2.54 DPDT 24VDC 100mW
на замовлення 364 шт:
Мінімальне замовлення: 38
G6K-2F DC24 G6K-2F DC24 Виробник : Omron p6k_datasheet_en.pdf Signal Relay 24VDC 1A DPDT(10x7.8x5.2)mm SMD
на замовлення 500 шт:
Мінімальне замовлення: 35
Мінімальне замовлення: 33
G6K2FDC24 G6K2FDC24 Виробник : Omron 565642618921181en-g6k.pdf Signal Relay 24VDC 1A DPDT( (10mm 7.8mm 5.2mm)) SMD
Мінімальне замовлення: 23
товару немає в наявності