Технічний опис G6K2FDC24 Omron
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G6K-2F DC24 - Signalrelais, 24 VDC, DPDT, 1 A, G6K Series, Oberflächenmontage, Monostabil, tariffCode: 85364110, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silber-Gold, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 1A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 5.22kohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30V, Relaismontage: Oberflächenmontage, Produktpalette: G6K Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 24VDC, Kontaktkonfiguration: DPDT, Kontaktspannung V AC: -, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G6K2FDC24 | Виробник : Omron |
Signal Relay 24VDC 1A DPDT(10x7.8x5.2)mm SMD |
на замовлення 364 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
G6K2FDC24 | Виробник : Omron |
на замовлення 2500 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
G6K-2F DC24 | Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div |
Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 24VPackaging: Tube Mounting Type: Surface Mount Coil Voltage: 24VDC Operating Temperature: -40°C ~ 85°C Termination Style: Gull Wing Relay Type: Telecom Coil Current: 4.6 mA Coil Type: Non Latching Seal Rating: Sealed - Fully Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au) Contact Form: DPDT (2 Form C) Contact Rating (Current): 1 A Switching Voltage: 125VAC, 60VDC - Max Must Release Voltage: 2.4 VDC Must Operate Voltage: 19.2 VDC Operate Time: 3 ms Release Time: 3 ms Part Status: Active Load - Max Switching: 125VA, 60W |
G6K-2F DC24 | Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS |
G6K-2F-DC24 | Виробник : Omron Electronics |
Low Signal Relays - PCB Gullwing NoLtch 2.54 DPDT 24VDC 100mW |
G6K2FDC24 | Виробник : Omron |
G6K2FDC24 | Виробник : Omron |
Signal Relay 24VDC 1A DPDT( (10mm 7.8mm 5.2mm)) SMD |
товару немає в наявності |