Продукція > OMRON > G6K-2F DC4.5
G6K-2F DC4.5
G6K-2F DC4.5 Omron
p6k_datasheet_en.pdf
Виробник: Omron
Signal Relay 4.5VDC 1A DPDT(10x7.8x5.2)mm SMD
на замовлення 48 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 42
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 4.5V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 4.5VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Relay Type: Telecom, Coil Current: 23.2 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 125VAC, 60VDC - Max, Must Release Voltage: 0.45 VDC, Must Operate Voltage: 3.6 VDC, Operate Time: 3 ms, Release Time: 3 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 125VA, 60W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6K-2F DC4.5 G6K-2F DC4.5 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div K106-E1.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 4.5V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 4.5VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: Telecom
Coil Current: 23.2 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 125VAC, 60VDC - Max
Must Release Voltage: 0.45 VDC
Must Operate Voltage: 3.6 VDC
Part Status: Active
Load - Max Switching: 125VA, 60W
на замовлення 1130 шт:
Кількість Ціна
G6K-2F DC4.5 G6K-2F DC4.5 Виробник : Omron k106-e1.pdf Signal Relay 4.5VDC 1A DPDT(10x7.8x5.2)mm SMD
на замовлення 400 шт:
Мінімальне замовлення: 41
G6K-2F-DC4.5 G6K-2F-DC4.5 Виробник : Omron Electronics K106-E1.pdf Low Signal Relays - PCB Gullwing NoLtch 2.54 DPDT 4.5DC 100mW
на замовлення 6 шт:
на замовлення 507 шт:
Мінімальне замовлення: 39
на замовлення 68 шт:
Мінімальне замовлення: 37
G6K-2F DC4.5 G6K-2F DC4.5 Виробник : Omron p6k_datasheet_en.pdf Signal Relay 4.5VDC 1A DPDT(10x7.8x5.2)mm SMD
Мінімальне замовлення: 31
товару немає в наявності
товару немає в наявності