G6K-2F-RF DC24
G6K-2F-RF DC24 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g6k_2f_rf.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY RF DPDT 1A 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Gull Wing
Coil Current: 4.6 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 125VAC, 60VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 19.2 VDC
Part Status: Active
на замовлення 5270 шт:
Написати відгук
Description: RELAY RF DPDT 1A 24V, Packaging: Tray, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Gull Wing, Coil Current: 4.6 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 125VAC, 60VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 19.2 VDC, Operate Time: 3 ms, Release Time: 3 ms, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6K-2F-RF-DC24 G6K-2F-RF-DC24 Виробник : Omron Electronics K242-E1.pdf High Frequency / RF Relays 1GHz Std Grd NoLatch DPDT 24VDC 100mW
на замовлення 804 шт:
Кількість Ціна
G6K-2F-RF DC24 G6K-2F-RF DC24 Виробник : Omron g6k_rf_s_t_0614.pdf Signal Relay 24VDC 1A DPDT(12.8x7.8x5.4)mm SMD
на замовлення 866 шт:
Мінімальне замовлення: 5
на замовлення 873 шт:
Мінімальне замовлення: 5
Мінімальне замовлення: 4