Продукція > OMRON > G6K-2F-RF-S DC12
G6K-2F-RF-S DC12
G6K-2F-RF-S DC12 Omron
en-g6k_2f_rf.pdf
Виробник: Omron
Signal Relay 12VDC 1A DPDT(10.7x8.6x5.4)mm SMD
на замовлення 215 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Miniature Electromagnetic Relays, Description: Relay: electromagnetic; DPDT; Ucoil: 12VDC; Icontacts max: 1A; G6K, Type of relay: electromagnetic, Contacts configuration: DPDT, Rated coil voltage: 12V DC, Contact current max.: 1A, AC contacts rating @R: 0.3A / 125V AC, DC contacts rating @R: 1A / 30V DC, Manufacturer series: G6K, Switched voltage: max. 60V DC; max. 125V AC, Relay variant: subminiature, Mounting: SMD, Coil resistance: 1315Ω, Operate time: 3ms, Body dimensions: 10x6.5x5.2mm, Release time: 3ms, Contact resistance: 100mΩ, Coil current: 9.1mA, Operating temperature: -40...70°C, Coil power consumption: 100mW, Terminal pitch: 3.2mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6K-2F-RF-S  DC12 G6K-2F-RF-S DC12 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G6K-2F-RF-S DC12 - Signalrelais, Hochfrequenz, 12 VDC, DPDT, 1 A, G6K Series, Oberflächenmontage, Monostabil
tariffCode: 85364110
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: L-förmig gebogen
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: -
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 1A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 1.315kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Oberflächenmontage
Produktpalette: G6K Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: DPDT
Kontaktspannung V AC: -
SVHC: To Be Advised
на замовлення 235 шт:
Кількість Ціна
G6K-2F-RF-S DC12 G6K-2F-RF-S DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g6k_2f_rf.pdf Description: RELAY RF DPDT 1A 12V
Packaging: Tray
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Gull Wing
Coil Current: 9.1 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 125VAC, 60VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9.6 VDC
Part Status: Active
G6K-2F-RF-S-DC12 G6K-2F-RF-S-DC12 Виробник : Omron Electronics K242-E1.pdf High Frequency / RF Relays 1GHz SpSavGrd NoLtch DPDT 12VDC 100mW
на замовлення 134 шт:
G6K2FRFSDC12 G6K2FRFSDC12 Виробник : Omron en-g6k_2f_rf.pdf Signal Relay 12VDC 1A DPDT(10.7x8.6x5.4)mm SMD
на замовлення 355 шт:
Мінімальне замовлення: 9
на замовлення 339 шт:
Мінімальне замовлення: 9
Мінімальне замовлення: 25
на замовлення 365 шт:
Мінімальне замовлення: 8
G6K-2F-RF-S-DC12 G6K-2F-RF-S-DC12 Виробник : OMRON / PARTNER STOCK OMRN-S-A0002799041-1.pdf?hkey=82A29B72BDB3BD67C626B77C2F032848 Description: OMRON / PARTNER STOCK - G6K-2F-RF-S-DC12 - Signalrelais, 12 VDC, DPDT, 1 A, G6K Series, Oberflächenmontage, Monostabil
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: -
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 1A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 1.315kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Produktpalette: G6K Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: DPDT
Kontaktspannung V AC: -
SVHC: To Be Advised
на замовлення 306 шт:
Мінімальне замовлення: 4
товару немає в наявності
G6K-2F-RF-S DC12 Виробник : Omron en-g6k_2f_rf.pdf RELAY HI FREQ RF DPDT 12VDC Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
товару немає в наявності
G6K-2F-RF-S DC12
+1
Description: Relay: electromagnetic; DPDT; Ucoil: 12VDC; Icontacts max: 1A; G6K
Type of relay: electromagnetic
Contacts configuration: DPDT
Rated coil voltage: 12V DC
Contact current max.: 1A
AC contacts rating @R: 0.3A / 125V AC
DC contacts rating @R: 1A / 30V DC
Manufacturer series: G6K
Switched voltage: max. 60V DC; max. 125V AC
Relay variant: subminiature
Mounting: SMD
Coil resistance: 1315Ω
Operate time: 3ms
Body dimensions: 10x6.5x5.2mm
Release time: 3ms
Contact resistance: 100mΩ
Coil current: 9.1mA
Operating temperature: -40...70°C
Coil power consumption: 100mW
Terminal pitch: 3.2mm