G6K-2F-Y-DC12
G6K-2F-Y-DC12 Omron Electronics
K106-E1.pdf
Виробник: Omron Electronics
Low Signal Relays - PCB Gullwing NoLatch 3.2 DPDT 12VDC 100mW
на замовлення 15590 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G6K-2FY DC12 - Signalrelais, 12 VDC, DPDT, 1 A, G6K Series, Oberflächenmontage, Monostabil, tariffCode: 85364190, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silber-Gold, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 1A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 1.315kohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30V, Relaismontage: Oberflächenmontage, Produktpalette: G6K Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 12VDC, Kontaktkonfiguration: DPDT, Kontaktspannung V AC: -, SVHC: No SVHC (15-Jan-2019).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6K-2F-Y-DC12 G6K-2F-Y-DC12 Виробник : OMRON / PARTNER STOCK 2871784.pdf Description: OMRON / PARTNER STOCK - G6K-2F-Y-DC12 - Signalrelais, 12 VDC, DPDT, 1 A, G6K Series, Oberflächenmontage, Monostabil
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: L-förmig gebogen
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silber
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 1A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 1.315kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Oberflächenmontage
Produktpalette: G6K Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: DPDT
Kontaktspannung V AC: -
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
G6K-2F-Y DC12 G6K-2F-Y DC12 Виробник : Omron k106-e1.pdf Signal Relay 12VDC 1A DPDT(10x7.8x5.2)mm SMD
на замовлення 304 шт:
Мінімальне замовлення: 46
G6K-2F-Y DC12 G6K-2F-Y DC12 Виробник : Omron p6k_datasheet_en.pdf Signal Relay 12VDC 1A DPDT(10x7.8x5.2)mm SMD
Мінімальне замовлення: 45
Мінімальне замовлення: 3
G6K-2F-Y DC12 G6K-2F-Y DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div K106-E1.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: Telecom
Coil Current: 9.1 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 125VAC, 60VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9.6 VDC
Part Status: Active
Load - Max Switching: 125VA, 60W
G6K-2FY  DC12 G6K-2FY DC12 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G6K-2FY DC12 - Signalrelais, 12 VDC, DPDT, 1 A, G6K Series, Oberflächenmontage, Monostabil
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silber-Gold
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 1A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 1.315kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Produktpalette: G6K Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: DPDT
Kontaktspannung V AC: -
SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)
Мінімальне замовлення: 3
Мінімальне замовлення: 39
Мінімальне замовлення: 35
товару немає в наявності