G6K-2G-DC12
G6K-2G-DC12 Omron Electronics
K106-E1.pdf
Виробник: Omron Electronics
Low Signal Relays - PCB InsideL NoLatch 2.54 DPDT 12VDC 100mW
на замовлення 1676 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G6K-2G DC12 - Signalrelais, 12 V, DPDT, 1 A, G6K, Oberflächenmontage, Monostabil, tariffCode: 85364110, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silber, Kontaktstrom: 1A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 1.315kohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30V, Relaismontage: Oberflächenmontage, Produktpalette: G6K, productTraceability: No, Spulenspannung: 12V, Kontaktkonfiguration: DPDT, Kontaktspannung V AC: -, SVHC: No SVHC (16-Jan-2020).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6K-2G DC12 G6K-2G DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div K106-E1.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: J Lead
Relay Type: Telecom
Coil Current: 9.1 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 125VAC, 60VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9.6 VDC
Operate Time: 3 ms
Release Time: 3 ms
Part Status: Active
Load - Max Switching: 125VA, 60W
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
G6K-2G-DC12 Виробник : OMRON 1A; 12V; DPDT; 100mW; 10 x 6,5 x 5mm SMT G6K-2G-DC12 subminiature relay P G6K-2G-DC12
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 50 шт:
Мінімальне замовлення: 10
G6K-2G DC12 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS 2340399.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G6K-2G DC12 - Signalrelais, 12 V, DPDT, 1 A, G6K, Oberflächenmontage, Monostabil
tariffCode: 85364110
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silber
Kontaktstrom: 1A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 1.315kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Oberflächenmontage
Produktpalette: G6K
productTraceability: No
Spulenspannung: 12V