G6K-2G DC24
G6K-2G DC24 Omron Electronics Inc-EMC Div
K106-E1.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: J Lead
Relay Type: Telecom
Coil Current: 4.6 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 125VAC, 60VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 19.2 VDC
Part Status: Active
Load - Max Switching: 125VA, 60W
на замовлення 879 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 24V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: J Lead, Relay Type: Telecom, Coil Current: 4.6 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 125VAC, 60VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 19.2 VDC, Operate Time: 3 ms, Release Time: 3 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 125VA, 60W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6K2GDC24 G6K2GDC24 Виробник : Omron k106-e1.pdf Signal Relay 24VDC 1A DPDT(10x6.5x5.4)mm SMD
на замовлення 210 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
товару немає в наявності
G6K-2G-DC24 G6K-2G-DC24 Виробник : Omron Electronics K106-E1.pdf Low Signal Relays - PCB InsideL NoLatch 2.54 DPDT 24VDC 100mW