G6K-2P DC24
G6K-2P DC24 Omron Electronics Inc-EMC Div
K106-E1.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: Telecom
Coil Current: 4.6 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 125VAC, 60VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 19.2 VDC
Operate Time: 3 ms
Release Time: 3 ms
Part Status: Active
Load - Max Switching: 125VA, 60W
на замовлення 2584 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G6K-2P DC24 - Signalrelais, 24 VDC, DPDT, 1 A, G6K Series, Durchsteckmontage, Monostabil, tariffCode: 85364110, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silber-Gold, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 1A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 5.22kohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30V, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: G6K Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 24VDC, Kontaktkonfiguration: DPDT, Kontaktspannung V AC: -.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6K-2P DC24 G6K-2P DC24 Виробник : Omron p6k_datasheet_en.pdf Signal Relay 24VDC 1A DPDT( (10mm 6.5mm 5mm)) THT
на замовлення 59 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Мінімальне замовлення: 43
на замовлення 59 шт:
Мінімальне замовлення: 3
G6K-2P-DC24 G6K-2P-DC24 Виробник : Omron Electronics K106-E1.pdf Low Signal Relays - PCB ThruHole NoLtch 2.54 DPDT 24VDC 100mW
на замовлення 78 шт:
Мінімальне замовлення: 2
G6K-2P  DC24 G6K-2P DC24 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS 2340399.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G6K-2P DC24 - Signalrelais, 24 VDC, DPDT, 1 A, G6K Series, Durchsteckmontage, Monostabil
tariffCode: 85364110
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silber-Gold
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 1A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 5.22kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: G6K Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: DPDT
Kontaktspannung V AC: -
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 710 шт:
Мінімальне замовлення: 32
на замовлення 78 шт:
Мінімальне замовлення: 20