Продукція > OMRON > G6K-2F-RF-T DC12
G6K-2F-RF-T DC12
G6K-2F-RF-T DC12 Omron
g6k_rf_s_t_0614.pdf
Виробник: Omron
Signal Relay 12VDC 1A DPDT(10.7x8.6x5.4)mm SMD
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G6K-2F-RF-T-DC12 - Signalrelais, 12 VDC, DPDT, 1 A, G6K Series, Oberflächenmontage, Monostabil, tariffCode: 85364900, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: L-förmig gebogen, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: -, Kontaktstrom: 1A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 1.315kohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30V, Relaismontage: Oberflächenmontage, Produktpalette: G6K Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 12VDC, Kontaktkonfiguration: DPDT, Kontaktspannung V AC: -, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6K-2F-RF-T DC12 G6K-2F-RF-T DC12 Виробник : Omron Electronics K242-E1.pdf High Frequency / RF Relays 3GHz SpSavGrd NoLtch DPDT 12VDC 100mW
на замовлення 1142 шт:
Кількість Ціна
G6K-2F-RF-T DC12 G6K-2F-RF-T DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g6k_2f_rf.pdf Description: RELAY RF DPDT 1A 12V
Packaging: Tray
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Gull Wing
Coil Current: 9.1 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 125VAC, 60VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9.6 VDC
Part Status: Active
G6K2FRFTDC12 G6K2FRFTDC12 Виробник : Omron g6k_rf_s_t_0614.pdf Signal Relay 12VDC 1A DPDT(10.7x8.6x5.4)mm SMD
Мінімальне замовлення: 7
на замовлення 10 шт:
Мінімальне замовлення: 6
G6K-2F-RF-T-DC12 G6K-2F-RF-T-DC12 Виробник : OMRON / PARTNER STOCK OMRN-S-A0002799041-1.pdf?hkey=82A29B72BDB3BD67C626B77C2F032848 Description: OMRON / PARTNER STOCK - G6K-2F-RF-T-DC12 - Signalrelais, 12 VDC, DPDT, 1 A, G6K Series, Oberflächenmontage, Monostabil
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: L-förmig gebogen
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: -
Kontaktstrom: 1A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 1.315kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Oberflächenmontage
Produktpalette: G6K Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: DPDT
Kontaktspannung V AC: -
SVHC: To Be Advised
на замовлення 832 шт:
Мінімальне замовлення: 4
товару немає в наявності