G6K-2G-TR DC12
G6K-2G-TR DC12 Omron Electronics Inc-EMC Div
K106-E1.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 12V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: J Lead
Relay Type: Telecom
Coil Current: 9.1 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 125VAC, 60VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9.6 VDC
Operate Time: 3 ms
Release Time: 3 ms
Load - Max Switching: 125VA, 60W
на замовлення 6300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 900
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 12V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: J Lead, Relay Type: Telecom, Coil Current: 9.1 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 125VAC, 60VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 9.6 VDC, Operate Time: 3 ms, Release Time: 3 ms, Load - Max Switching: 125VA, 60W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6K-2G-TR DC12 G6K-2G-TR DC12 Виробник : Omron Electronics K106-E1.pdf Low Signal Relays - PCB InsideL NoLatch 2.54 DPDT 12VDC 100mW T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
G6K-2G-TR DC12 G6K-2G-TR DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div K106-E1.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 12V
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 12VDC
Termination Style: J Lead
Relay Type: Telecom
Coil Current: 9.1 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9.6 VDC
Operate Time: 3 ms
Release Time: 3 ms
G6K2GTRDC12 G6K2GTRDC12 Виробник : Omron k106-e1.pdf Signal Relay 12VDC 1A DPDT(10x6.5x5.4)mm SMD
на замовлення 500 шт:
Мінімальне замовлення: 100