G6KU-2F-RF-TR09 DC24
G6KU-2F-RF-TR09 DC24 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g6k_2f_rf.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY RF DPDT 1A 24V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Gull Wing
Coil Current: 4.6 mA
Coil Type: Latching, Single Coil
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 125VAC, 60VDC - Max
Must Operate Voltage: 18 VDC
Написати відгук
Description: RELAY RF DPDT 1A 24V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Gull Wing, Coil Current: 4.6 mA, Coil Type: Latching, Single Coil, Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 125VAC, 60VDC - Max, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 3 ms, Release Time: 3 ms, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6KU-2F-RF-TR09DC24 G6KU-2F-RF-TR09DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g6k_2f_rf.pdf Description: RELAY RF DPDT 1A 24V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 24VDC
Termination Style: Gull Wing
Coil Current: 4.6 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Must Operate Voltage: 18 VDC