G6L-1F-DC24
G6L-1F-DC24 Omron Electronics
omron_05212019_g6l_0614.pdf
Виробник: Omron Electronics
Low Signal Relays - PCB 1 AMP 24VDC SPST SMT
на замовлення 2461 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY TELECOM SPST 1A 24V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Gull Wing, Relay Type: Telecom, Coil Current: 9.6 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 125VAC, 60VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 5 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Approval Agency: CSA, UL, Load - Max Switching: 125VA, 60W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6L-1F DC24 G6L-1F DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div G6L.pdf Description: RELAY TELECOM SPST 1A 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Gull Wing
Approval Agency: CSA, UL
Relay Type: Telecom
Coil Current: 9.6 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 125VAC, 60VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 5 ms
Release Time: 5 ms
Load - Max Switching: 125VA, 60W
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 24VDC
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: Telecom
Coil Current: 9.6 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Rating (Current): 1 A
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 5 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
Approval Agency: CSA, UL
G6L-1F DC24 G6L-1F DC24 Виробник : Omron g6l_0614.pdf Signal Relay 24VDC 1A SPST-NO( (10.6mm 8.4mm 4.5mm)) SMD
на замовлення 466 шт:
Мінімальне замовлення: 38
Мінімальне замовлення: 36
tariffCode: 85364110
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: SMD
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: DC Monostable
Kontaktmaterial: 0
Kontaktstrom: 1A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 2.504kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 0
Relaismontage: Surface Mount
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 125V
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
на замовлення 230 шт:
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності