G6L-1F-DC12 Omron Electronics
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY TELECOM SPST 1A 12V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Gull Wing, Relay Type: Telecom, Coil Current: 15 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 125VAC, 60VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 5 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Approval Agency: CSA, UL, Load - Max Switching: 125VA, 60W.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G6L-1F DC12 | Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div |