Продукція > OMRON > G6M-1A DC12
G6M-1A DC12
G6M-1A DC12 Omron
g6m_0609.pdf
Виробник: Omron
Power Relay 12VDC 5A SPST-NO(20.3x5.08x17.7)mm THT
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 3A 12V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 10 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 3 A, Switching Voltage: 270VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 8.4 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Obsolete, Approval Agency: CSA, UR, VDE, Load - Max Switching: 810VA, 375W.
Інші пропозиції G6M-1A DC12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6M-1A DC12 G6M-1A DC12 Виробник : Omron G6M_Omron.pdf Реле середньої потужності, Iк, А = 3, Uк, В = 250, Uн, В = 12, Р, Вт = 0,12, Форма конт. = 1, Вид конт. групи = 1A, Тип кер. U = DC, Тип монт. = на плату, Ro, Ом = 1 200, Час викл. = 5, Час спрац. = 10,... Група товару: Реле Корпус: 0.39x1.12x0.59" Од. ви
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
G6M-1A DC12 G6M-1A DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div G6M.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 3A 12V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 10 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 3 A
Switching Voltage: 270VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Obsolete
Approval Agency: CSA, UR, VDE
Load - Max Switching: 810VA, 375W
G6M-1A-DC12 G6M-1A-DC12 Виробник : Omron Electronics General Purpose Relays Power PCB Relay SPST-NO Sil 12VDC