Продукція > OMRON > G6RL-1A4-ASI DC12
G6RL-1A4-ASI DC12
G6RL-1A4-ASI DC12 Omron
k133-e1.pdf
Виробник: Omron
Power Relay 12VDC 10(NO)/8(NC)A SPST-NO(28.5x10x12.3)mm THT
на замовлення 77 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 48
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: cURus, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 18.3 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Tin Indium (AgSnIn), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 250VAC - Nom, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 8.4 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 2500VA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6RL-1A4-ASI DC12 G6RL-1A4-ASI DC12 Виробник : Omron Electronics en-g6rl.pdf General Purpose Relays SPST-NO Sealed 12VDC AgSnIn Contact
на замовлення 332 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
G6RL-1A4-ASI DC12 G6RL-1A4-ASI DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g6rl.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: cURus, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 18.3 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Tin Indium (AgSnIn)
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 250VAC - Nom
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Load - Max Switching: 2500VA
на замовлення 431 шт:
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: cURus, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 18.3 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Rating (Current): 10 A
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
Load - Max Switching: 2500VA
на замовлення 572 шт:
G6RL-1A4-ASI DC12 G6RL-1A4-ASI DC12 Виробник : Omron k133-e1.pdf Power Relay 12VDC 10(NO)/8(NC)A SPST-NO(28.5x10x12.3)mm THT
товару немає в наявності