G6RL-1A-DC48
G6RL-1A-DC48 Omron Electronics
en-g6rl.pdf
Виробник: Omron Electronics
General Purpose Relays 10A Switching 48VDC Low Profile SPST-NO
на замовлення 38 шт:
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 48VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 5 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 250VAC - Nom, Must Release Voltage: 4.8 VDC, Must Operate Voltage: 33.6 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Approval Agency: cURus, VDE, Load - Max Switching: 2500VA.
Інші пропозиції G6RL-1A-DC48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6RL-1A DC48 G6RL-1A DC48 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g6rl.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 48VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 5 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Nickel (AgNi)
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 250VAC - Nom
Must Release Voltage: 4.8 VDC
Must Operate Voltage: 33.6 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
Approval Agency: cURus, VDE
Load - Max Switching: 2500VA
на замовлення 98 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 48VDC
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 5 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Rating (Current): 10 A
Must Release Voltage: 4.8 VDC
Must Operate Voltage: 33.6 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
товару немає в наявності
G6RL1ADC48 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div eng6rl.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V
Packaging: Box
Coil Voltage: 48VDC
Coil Current: 5 mA
Contact Rating (Current): 10 A
Must Release Voltage: 4.8 VDC
Must Operate Voltage: 33.6 VDC