G6S-2-Y-DC4.5 Omron Electronics Inc-EMC Div
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 4.5V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 4.5VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: Telecom
Coil Current: 44.4 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max
Must Release Voltage: 0.45 VDC
Must Operate Voltage: 3.375 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G6S-2-Y-DC4.5 - Signalrelais, 4.5 VDC, DPDT, 2 A, G6S Series, Durchsteckmontage, Monostabil, tariffCode: 85364900, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: PC-Pin, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silber-Gold, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 2A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 101ohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30V, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: G6S Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 4.5VDC, Kontaktkonfiguration: DPDT, Kontaktspannung V AC: -, SVHC: To Be Advised.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G6S-2-Y DC4.5 | Виробник : Omron |
Signal Relay 4.5VDC 2A DPDT(14.8x7.3x9.2)mm THT |
на замовлення 458 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
G6S-2-Y-DC4.5 | Виробник : OMRON / PARTNER STOCK |
на замовлення 355 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Description: EN60950 RELAYPackaging: Box Mounting Type: Through Hole Coil Voltage: 4.5VDC Operating Temperature: -40°C ~ 85°C Termination Style: PC Pin Relay Type: Telecom Coil Current: 44.4 mA Coil Type: Non Latching Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au) Contact Form: DPDT (2 Form C) Contact Rating (Current): 2 A Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max Must Release Voltage: 0.45 VDC Must Operate Voltage: 3.38 VDC Operate Time: 4 ms Release Time: 4 ms Part Status: Active |
товару немає в наявності |
Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 4.5VPackaging: Tube Mounting Type: Through Hole Coil Voltage: 4.5VDC Operating Temperature: -40°C ~ 85°C Termination Style: PC Pin Approval Agency: CSA, UR Relay Type: Telecom Coil Current: 44.4 mA Coil Type: Non Latching Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au) Contact Form: DPDT (2 Form C) Contact Rating (Current): 2 A Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max Must Release Voltage: 0.45 VDC Must Operate Voltage: 3.38 VDC Operate Time: 4 ms Release Time: 4 ms Load - Max Switching: 500VA, 440W |
товару немає в наявності |
G6S-2-Y-DC4.5 | Виробник : Omron Electronics |
Low Signal Relays - PCB ThruHole NoLatch Eur DPDT 4.5VDC 140mW |