Продукція > Реле > G6S-2F DC4.5
G6S-2F DC4.5
G6S-2F DC4.5
en-g6s.pdf
Код товару: 60551
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Реле
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6S-2F DC4.5 G6S-2F DC4.5 Виробник : Omron k093-e1.pdf Signal Relay 4.5VDC 2A DPDT(14.8x9.2x9.2)mm SMD
на замовлення 230 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 42
товару немає в наявності
G6S-2F DC4.5 G6S-2F DC4.5 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g6s.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 4.5V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 4.5VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Approval Agency: CSA, UR
Relay Type: Telecom
Coil Current: 31 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max
Must Release Voltage: 0.45 VDC
Must Operate Voltage: 3.38 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
Part Status: Active
Load - Max Switching: 500VA, 440W
G6S-2F-DC4.5 G6S-2F-DC4.5 Виробник : Omron Electronics K093-E1.pdf Low Signal Relays - PCB Gullwing NonLatching DPDT 4.5DC 140mW
З цим товаром купують
BC857B,215 (Nexperia)
bc857b_215-datasheet.pdf
BC857B,215 (Nexperia)
Виробник: Nexperia
Транзистори > Біполярні PNP
Корпус: SOT-23
fT: 100 MHz
Uке, В: 45 V
Uкб, В: 50 V
Iк, А: 0,1 A
h21,max: 475
79 шт - РАДІОМАГ-Київ
36 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Мікроперемикач GT1-9898
4 Додати до обраних Обраний товар
description MSM-22-DTE.pdf
Виробник: Global Tone
Пасивні компоненти > Перемикачі, тумблери
Група: Мікроперемикачі
Монтаж: THT
Габарити: 13x6x7 mm
Довжина штока: 13 mm
Опис Опис: Мікроперемикач, контакти SPDT (ON-OFF)
Кількість положень: 2
Навантажувальна здатність: 1 A / 125 VAC
Мінімальне замовлення: 2
Світлодіод білий, 5 mm, KLS9-L-5013UWC KLS
kls9-l-5013uwc-new-ds.pdf
Виробник: KLS
Світлодіоди > Світлодіоди видимого спектра вивідні
Колір свічення: білий
Корпус/ Розміри: 5 mm
Тип лінзи: прозора
Форма: Кругла
618 шт - РАДІОМАГ-Київ
842 шт - РАДІОМАГ-Львів
678 шт - РАДІОМАГ-Харків
628 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 8
PRLL5819.115
prll5817_18_19.pdf
PRLL5819.115
Виробник: NXP
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Діоди Шотткі
Корпус: SOD-87
Зворотня напруга, Vrrm: 40 V
Прямий струм (per leg), If: 1 A
Падіння напруги, Vf: 0,55 V
Монтаж: SMD
Імпульсний струм, Ifsm: 25 A