G6S-2F-Y DC12
G6S-2F-Y DC12 Omron Electronics
K093-E1.pdf
Виробник: Omron Electronics
Low Signal Relays - PCB Gullwing NoLatch Eur DPDT 12VDC 200mW
на замовлення 2116 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G6S-2FY DC12 - Signalrelais, 12 VDC, DPDT, 2 A, G6S Series, Oberflächenmontage, Monostabil, tariffCode: 85364110, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silber-Gold, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 2A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 720ohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30V, Relaismontage: Oberflächenmontage, Produktpalette: G6S Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 12VDC, Kontaktkonfiguration: DPDT, Kontaktspannung V AC: -, SVHC: No SVHC (17-Dec-2014).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6S-2F-Y DC12 G6S-2F-Y DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g6s.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Approval Agency: CSA, UR
Relay Type: Telecom
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
Part Status: Active
Load - Max Switching: 500VA, 440W
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
G6S2FYDC12 G6S2FYDC12 Виробник : Omron k093-e1.pdf Signal Relay 12VDC 2A DPDT(14.8x9.2x9.2)mm SMD
Мінімальне замовлення: 41
G6S-2F-Y DC12 G6S-2F-Y DC12 Виробник : Omron k093-e1.pdf Signal Relay 12VDC 2A DPDT( (14.8mm 9.2mm 9.2mm)) SMD
Мінімальне замовлення: 32
Мінімальне замовлення: 31
G6S-2F-Y-DC12 Виробник : OMRON / PARTNER STOCK 4154767.pdf Description: OMRON / PARTNER STOCK - G6S-2F-Y-DC12 - Signalrelais, 12 VDC, DPDT, 2 A, G6S Series, Oberflächenmontage, Monostabil
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: L-förmig gebogen
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silber-Gold-Legierung
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 2A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 720ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Oberflächenmontage
Produktpalette: G6S Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: DPDT
Kontaktspannung V AC: -
SVHC: To Be Advised
Мінімальне замовлення: 20
G6S-2FY  DC12 G6S-2FY DC12 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G6S-2FY DC12 - Signalrelais, 12 VDC, DPDT, 2 A, G6S Series, Oberflächenmontage, Monostabil
tariffCode: 85364110
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silber-Gold
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 2A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 720ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Produktpalette: G6S Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: DPDT
Kontaktspannung V AC: -
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
товару немає в наявності