G6S-2G-DC24
Код товару: 192232
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6S2GDC24 G6S2GDC24 Виробник : Omron k093-e1.pdf Signal Relay 24VDC 2A DPDT(14.8x7.3x9.2)mm SMD
на замовлення 92 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 48
Кількість Ціна
G6S-2G DC24 G6S-2G DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g6s.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: J Lead
Approval Agency: CSA, UR
Relay Type: Telecom
Coil Current: 8.3 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
Part Status: Active
Load - Max Switching: 500VA, 440W
Мінімальне замовлення: 35
на замовлення 20 шт:
на замовлення 31 шт:
товару немає в наявності
G6S2GDC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g2rl.pdf Description: SMT RELAY
G6S-2G-DC24 G6S-2G-DC24 Виробник : Omron Electronics K093-E1.pdf Low Signal Relays - PCB InsideL NonLatch 2A DPDT 24DC 200mW
Description: Relay: electromagnetic; DPDT; Ucoil: 24VDC; Icontacts max: 2A; G6S
Type of relay: electromagnetic
Contacts configuration: DPDT
Rated coil voltage: 24V DC
Manufacturer series: G6S
Mounting: PCB
Operate time: 4ms
Release time: 4ms
Coil current: 8.3mA
Leads: for PCB
Operating temperature: -40...85°C
Contact material: Ag/Au
Mechanical durability: 100000000 cycles
Enclosure description: hermetic seal
Relay variant: miniature
Body dimensions: 14.8x7.3x8.55mm
Contact resistance: 75mΩ
AC contacts rating @R: 0.5A / 125V AC
Contact current max.: 2A
DC contacts rating @R: 2A / 30V DC
Coil resistance: 2.88kΩ
Switched voltage: max. 220V DC; max. 250V AC