G6SK-2F-DC12
G6SK-2F-DC12 Omron Electronics
K093-E1.pdf
Виробник: Omron Electronics
Low Signal Relays - PCB Gullwing 2Coil Latch DPDT 12VDC 200mW
на замовлення 3535 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 12V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Approval Agency: CSA, UR, Relay Type: Telecom, Coil Current: 16.7 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 500VA, 440W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6SK-2F DC12 G6SK-2F DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g6s.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Approval Agency: CSA, UR
Relay Type: Telecom
Coil Current: 16.7 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max
Must Operate Voltage: 9 VDC
Part Status: Active
Load - Max Switching: 500VA, 440W
на замовлення 755 шт:
Кількість Ціна
G6SK2FDC12 G6SK2FDC12 Виробник : Omron k093-e1.pdf Signal Relay 12VDC 2A DPDT(14.8x9.2x9.2)mm SMD
на замовлення 370 шт:
Мінімальне замовлення: 28
на замовлення 30 шт:
товару немає в наявності