Продукція > OMRON > G6SK2FDC24
G6SK2FDC24
G6SK2FDC24 Omron
k093-e1.pdf
Виробник: Omron
Signal Relay 24VDC 2A DPDT(14.8x9.2x9.2)mm SMD
на замовлення 1633 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 24V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Gull Wing, Approval Agency: CSA, UR, Relay Type: Telecom, Coil Current: 12.5 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 500VA, 440W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6SK-2F DC24 G6SK-2F DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g6s.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Gull Wing
Approval Agency: CSA, UR
Relay Type: Telecom
Coil Current: 12.5 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max
Must Operate Voltage: 18 VDC
Part Status: Active
Load - Max Switching: 500VA, 440W
Кількість Ціна
G6SK-2F-DC24 G6SK-2F-DC24 Виробник : Omron Electronics K093-E1.pdf Low Signal Relays - PCB Gullwing 2Coil Latch DPDT 24VDC 300mW
на замовлення 396 шт:
G6SK2FDC24 G6SK2FDC24 Виробник : Omron k093-e1.pdf Signal Relay 24VDC 2A DPDT(14.8x9.2x9.2)mm SMD