G6W-1F DC12
G6W-1F DC12 Omron Electronics Inc-EMC Div
G6W_1210.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY RF SPDT 10MA 12V
Packaging: Bulk
Features: Sealed - Fully
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Gull Wing
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 mA
Switching Voltage: 30VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9.6 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY RF SPDT 10MA 12V, Packaging: Bulk, Features: Sealed - Fully, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Gull Wing, Coil Current: 16.7 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 10 mA, Switching Voltage: 30VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 9.6 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 10 ms.
Інші пропозиції G6W-1F DC12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6W-1F-DC12 G6W-1F-DC12 Виробник : Omron Electronics omron_g6w_1210-1189846.pdf High Frequency / RF Relays 5.0 GHz SPDT 12VDC