G6Z-1FE DC24
G6Z-1FE DC24 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g6z.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY RF SPDT 10MA 24V
Packaging: Tube
Features: Sealed - Fully
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Gull Wing
Coil Current: 8.3 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 mA
Switching Voltage: 30VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY RF SPDT 10MA 24V, Packaging: Tube, Features: Sealed - Fully, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Gull Wing, Coil Current: 8.3 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 10 mA, Switching Voltage: 30VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 10 ms.
Інші пропозиції G6Z-1FE DC24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6Z-1FE-DC24 G6Z-1FE-DC24 Виробник : Omron Electronics omron_g6z_0911-1190043.pdf High Frequency / RF Relays NL 24VDC 75 Ohm E terminal 2.6GHz