G7J-4A-T-KM DC24
G7J-4A-T-KM DC24 Omron Electronics Inc-EMC Div
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PST 25A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: CE, CSA, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 83 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: 4PST-NO (4 Form A)
Contact Rating (Current): 25 A
Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 50 ms
Release Time: 50 ms
Load - Max Switching: 6250VA, 3125W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PST 25A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: CE, CSA, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 83 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: 4PST-NO (4 Form A), Contact Rating (Current): 25 A, Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 50 ms, Release Time: 50 ms, Load - Max Switching: 6250VA, 3125W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G7J-4A-T-KMDC24 G7J-4A-T-KMDC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div Description: RELAY GEN PURPOSE 4PST 25A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VDC
Approval Agency: CE, CSA, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 83 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Alloy
Contact Rating (Current): 25 A
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 50 ms
Release Time: 50 ms