G7L-1A-B-CB DC48
G7L-1A-B-CB DC48 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g7l.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 48V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 48VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Termination Style: Screw Terminal
Approval Agency: CSA, TUV, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 40 mA
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 250VAC - Max
Must Release Voltage: 7.2 VDC
Must Operate Voltage: 36 VDC
Coil Insulation: Class B
Load - Max Switching: 7500VA
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 48V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 48VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Termination Style: Screw Terminal, Approval Agency: CSA, TUV, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 40 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 250VAC - Max, Must Release Voltage: 7.2 VDC, Must Operate Voltage: 36 VDC, Operate Time: 30 ms, Release Time: 30 ms, Coil Insulation: Class B, Load - Max Switching: 7500VA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G7L-1A-B-CB-DC48 G7L-1A-B-CB-DC48 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g7l.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 48V