Технічний опис G7L-1A-BUB-J-CB-AC24 Omron
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 24V, Packaging: Bulk, Features: Test Button, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VAC, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Termination Style: Screw Terminal, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 71 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 250VAC - Max, Must Release Voltage: 3.6 VAC, Must Operate Voltage: 18 VAC, Operate Time: 30 ms, Release Time: 30 ms, Coil Insulation: Class B, Approval Agency: CSA, TUV, UR, Load - Max Switching: 7500VA.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Power Relay 24VAC 30A SPST-NO(68.5x34.5x49)mm Bracket |
на замовлення 37 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
G7L-1A-BUB-J-CB-AC24 | Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div |
на замовлення 148 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
G7L-1A-BUBJ-CB AC24 | Виробник : Omron Electronics |
General Purpose Relays 30A PWR Relay SPST 24VAC SCREW |