Продукція > OMRON ELECTRONICS > G7L-1A-BUBJ-CB-DC24
G7L-1A-BUBJ-CB-DC24
G7L-1A-BUBJ-CB-DC24 Omron Electronics
J055-E1.pdf
Виробник: Omron Electronics
General Purpose Relays SPST-NO 24 VDC
на замовлення 676 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 24V, Packaging: Bulk, Features: Test Button, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Termination Style: Screw Terminal, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 79 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 250VAC - Max, Must Release Voltage: 3.6 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 30 ms, Release Time: 30 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class B, Approval Agency: CSA, TUV, UR, Load - Max Switching: 7500VA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G7L-1A-BUB-J-CB DC24 G7L-1A-BUB-J-CB DC24 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS OMRN-S-A0001359891-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G7L-1A-BUB-J-CB DC24 - RELAY, SPST-NO, 250VAC, 30A
tariffCode: 85364110
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Kontaktspannung V AC: 250V
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
на замовлення 32 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
G7L-1A-BUBJ-CB DC24 G7L-1A-BUBJ-CB DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div G7L-Datasheet.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 24V
Packaging: Bulk
Features: Test Button
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Termination Style: Screw Terminal
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 79 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 250VAC - Max
Must Release Voltage: 3.6 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC