Продукція > OMRON ELECTRONICS > G7L-1A-TUBJ-CB-DC24
G7L-1A-TUBJ-CB-DC24
G7L-1A-TUBJ-CB-DC24 Omron Electronics
J055-E1.pdf
Виробник: Omron Electronics
General Purpose Relays QC SPST-NO 24VDC
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 24V, Packaging: Bulk, Features: Test Button, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: CSA, TUV, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 79 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 250VAC - Max, Must Release Voltage: 3.6 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 30 ms, Release Time: 30 ms, Coil Insulation: Class B, Load - Max Switching: 7500VA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G7L-1A-TUB-J-CB-DC24 G7L-1A-TUB-J-CB-DC24 Виробник : Omron g7l.pdf Power Relay 24VDC 30A SPST-NO(68.5x33.5x47)mm Bracket
на замовлення 360 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
G7L-1A-TUB-J-CB DC24 G7L-1A-TUB-J-CB DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g7l.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 24V
Packaging: Bulk
Features: Test Button
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: CSA, TUV, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 79 mA
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 250VAC - Max
Must Release Voltage: 3.6 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 30 ms
Release Time: 30 ms
Coil Insulation: Class B
Load - Max Switching: 7500VA
на замовлення 24 шт:
G7L-1A-TUB-J-CB-DC24 G7L-1A-TUB-J-CB-DC24 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS en-g7l.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G7L-1A-TUB-J-CB-DC24 - RELAY, SPST-NO, 277VAC, 25A
tariffCode: 85369010
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Kontaktspannung V AC: 277V
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
на замовлення 258 шт:
на замовлення 34 шт:
Мінімальне замовлення: 13
на замовлення 40 шт:
Мінімальне замовлення: 20
на замовлення 34 шт:
на замовлення 395 шт: